Ewing PR získal 2 Sabre Awards

  Na včerejším předávání Sabre Awards jsme zanechali výraznou stopu. Odnesli jsme si hned dvě ocenění, a to včetně nejcennějšího – za CEE agenturu roku. Cenu jsme získali za 30% nárůst společnosti, velké investice do vlastního rozvoje, včetně akvizice sesterské digitální společnosti Manage Social. V Ewingu jsme byli oceněni i za kampaň prezidentského kandidáta Michala Horáčka. Sabre Awards jsou světově nejvýznamnější ceny v oblasti public relations.

  Včerejší galavečer v historické budově Námořního muzea v Amsterdamu byl pro nás nezapomenutelný. Tři naše projekty uspěly v konkurenci 1300 dalších přihlášek a dostaly se do nejužšího výběru. Největším úspěchem Ewing PR byl zisk ocenění CEE Consultancy of the year, kdy jsme zvítězili v konkurenci několika velkých nezávislých mezinárodních agentur z celého regionu CEE (středí a východní Evropa).

  „Rok 2017 byl pro nás velmi úspěšný a zdá se, že výhledy na letošní rok jsou ještě o něco optimističtější. Těší nás, že jsme byli oceněni jako top strategičtí konzultanti – v Česku jsme první agentura, která tuto cenu získala. Nepatří jen vedení, ale rovněž celému talentovanému týmu a skvělým klientům, se kterými nás baví pracovat,“ řekla po předání hlavního ocenění Pavlína Rieselová, spolumajitelka a ředitelka agentury.

  Paul Holmes, novinář a analytik, který se celosvětovým průmyslem PR zabývá už přes 30 let, nám udělil toto prestižní ocenění hned z několika důvodů. Ewing Group loni vzrostla o 30 %, a to při zachování velmi dobré profitability. Tím, že si nás vybrali klienti napříč veřejnou i soukromou sférou, upevnili jsme svou přední pozici konzultanta v oblasti corporate a public affairs. Pracovali jsme tak na prestižních politických projektech, jako je prezidentská kampaň Michala Horáčka, spolupracujeme s bývalým jihočeským hejtmanem a současným místopředsedou ČSSD Jiřím Zimolou a naše sesterská agentura BeefBrothers vedla celostátní předvolební kampaň pro hnutí STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ.

  Výrazně jsme také investovali do tvorby contentu, například vlastního video a art týmu. Co je však nejzásadnější, jako Ewing PR jsme se spojili se svou sesterskou společností Manage Social, která se s námi plně sloučila. V důsledku akvizice jsme také přistoupili k celkové vnitřní reorganizaci. Ta je přizpůsobena klíčovým oborům, v nichž působíme: finance, reality, energie a životní prostředí, doprava, zdravotní péče, IT a technologie, veřejné instituce, krizová komunikace a konzultace.

  Vedení společnosti je hrdé nejen na získaná ocenění, která agentura přivezla z Amsterdamu, ale hlavně na celý tým Ewingu a na všechny své klienty, kteří chtějí složitým byznys problémům čelit pomocí etických, nápaditých a vtipných řešení.

  sabre (1 of 3).jpg

  5/2018